• 0,00 ₺
    0
Yaşamı Kolaylaştıran Çözümler..!

WD Red Nas 10 Tb. Dahili Depolama Diski

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

NAS'ın En İyisi


Her uyumlu NAS sistemi için veri depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı bir WD Red disk vardır. 10 TB'a kadar kapasitesi olan disklerle WD Red, yüksek performanslı NAS depolama çözümünü kurmak isteyen müşteriler için kapsamlı çözümler sunar. Tek yuvadan 8 yuvaya kadar NAS sistemleri için üretilen WD Red, değerli verilerinizi depolama becerisini tek bir güçlü birimde bir araya getirir. WD Red ile geleceğe hazırsınız.

Durumu: Stokta Yok

Fiyat:

Normal Fiyat: 3.993,35 ₺

Special Price 2.974,62 ₺

Detaylar

NAS'ın En İyisi

Her uyumlu NAS sistemi için veri depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı bir WD Red disk vardır. 10 TB'a kadar kapasitesi olan disklerle WD Red, yüksek performanslı NAS depolama çözümünü kurmak isteyen müşteriler için kapsamlı çözümler sunar. Tek yuvadan 8 yuvaya kadar NAS sistemleri için üretilen WD Red, değerli verilerinizi depolama becerisini tek bir güçlü birimde bir araya getirir. WD Red ile geleceğe hazırsınız.

NAS için disk

Masaüstü diskleri, genellikle bir NAS sisteminin zorlu koşulları için test edilmez veya tasarlanmazlar. NAS'ınız için doğru tercihi yapın ve verilerinizi koruyup optimum performansı sürdürmek için gerekli bir dizi özelliklere sahip diski seçin.

NAS Uyumluluğu için Geliştirilmiştir

WD Red disklerde ayrıca NASware 3.0 teknolojisi bulunmaktadır ve NAS ile RAID ortamlarında dengeli performans ve güvenilirlik sağlamak üzere özel olarak üretilmişlerdir.

Serin Yerde Tutun

Bir NAS veya RAID'in her zaman çalışan ortamı çok sıcaktır. WD Red diskleri, zorlu 7x24 ortamları için ideal uyumluluk sunarken serin ve sessiz çalışacak şekilde tasarlanmışlardır.

WD Red NAS Sabit Disk

Masaüstü diskler ile WD Red disklerin karşılaştırması

Bir masaüstü sabit diski tipi olarak Ağ Bağlı Depolama cihazı veya RAID ortamı için test edilmez veya bunlara uygun olarak tasarlanmaz. Verilerinizi korumak ve optimum performansı sürdürmek için NAS ortamlarında test edilmiş bir disk seçin. NAS'ınız için bir sabit disk seçerken aşağıdaki unsurları dikkate alın:

    Uyumluluk: Kendi NAS sisteminiz ile uyumluluk için test edilmeden optimum performans ve güvenilirlik garanti edilemez.

    Güvenilirlik: NAS ve RAID'in her daim çalışan ortamları yüksek sıcaklıklar oluşturur ve masaüstü diskleri genel olarak bu koşullar için tasarlanmaz ve test edilmezler. WD Red diskler NAS için üretilmiştir.

    Hata düzeltme Kontrolleri: WD Red NAS sabit diskleri, NAS sistemi içerisindeki arızaların azaltılmasına yardımcı olmak için RAID hata düzeltme kontrolü ile özel olarak tasarlanmıştır.  Masaüstü diskler ise bunun sorun olabileceği RAID ortamları için tasarlanmamıştır.

    Gürültü ve Titreşim Koruması: Masaüstü diskler genellikle çok diskli sistemlerde karşılaşılan gürültü ve titreşime göre test edilmez ve tasarlanmaz. WD Red diskler, bunların önlenmesi için geliştirilen NASware teknolojisine sahip çok yuvalı NAS sistemleri için tasarlanmıştır.

EV İÇİN WD RED

Dijital içeriğinizi TV'nize, bilgisayarınıza ve daha fazlasına aktarın, yedekleyin, organize edin ve zahmetsiz şekilde paylaşın. NASware teknolojisi, cihazlarınızda daha iyi video oynatımı sağlamak için disklerinizin NAS sisteminizle olan uyumluluğunu artırır.

KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN WD RED

İşletmeler üretkenlik ve verimlilik ile gelişir; WD Red diskin tasarımı da tam olarak bu iki ilke üzerine geliştirilmiştir. NAS'ınızdaki WD Red disk ile dosyalarınızı paylaşıp yedeklerken işlerinizin hızına ayak uydurun.

BÜYÜK İŞLETMELER İÇİN WD RED

Yoğun NAS kullanımında maksimum performans mı arıyorsunuz? WD Red Pro disk, yüksek iş yükü ve sistem talebini karşılamak üzere tasarlanmıştır ve 5 yıllık sınırlı garantiye sahiptir.

Nas için Tasarlanmıştır

Masaüstü sürücüler, NAS için özel olarak üretilmemişlerdir. Ancak NASware 3.0'a sahip WD Red diskler bunun için tasarlanmıştır. Özel teknolojimiz, sürücü seçiminde tahmin yapmayı ortadan kaldırır. NAS sisteminiz için en uygun depolamayı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

3D Active Balance Plus

Verileriniz NAS veya RAID ortamındaki aşırı titreşim ve gürültüden korunmasına yardımcı olur. Bu çift düzlemli denge kontrolü, zaman içerisinde diskinizin performansını korur.

Üstün Destek ve 3 Yıllık Sınırlı Garanti

3 yıllık sınırlı garanti güvencesiyle NAS disk performansında en iyiye güvenle yükseltin ve her WD Red diskiyle birlikte gelen üst sınıf destek hizmetlerinden faydalanın.

7/24 Ortam

NAS sistemleriniz hep açık kaldığı için güvenilir bir diskin olması çok önemlidir. Masaüstü diskler, genellikle WD Red NAS sabit disklerin temeli olan 7x24 çalışma koşullarına göre tasarlanmaz ve bu şartlara göre test edilmezler.

ÖZEL TEKNOLOJİ

Yüksek gereksinimleri olan büyük NAS sistemleri için kusursuz entegrasyon, sağlam veri koruma ve optimal performans.

Detay Bilgi

Stok No WD100EFAX
Western Digital Disk Tipi WD Red Nas
Kullanım Şekli Dahili Depolama
Çözümler NAS Depolama
Kapasite 10 Tb.
Arayüzler SATA 6 Gb/sn
Form Faktör 3.5 inç
Disk Hızı 5400 rpm
Önbellek 256 Mb.
Stok Durum Yok

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

WD Red NAS Sabit Diskler 3,5 inç form faktörlerinde 1 ila 8 yuvalı NAS sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Arayüz
SATA 6 Gb/sn

Form Faktörü
3,5 inç

RPM Sınıfı
5400

Önbellek
64 MB

Sınırlı Garanti
3 yıl

PDF Dosyası :

WD Red Nas Ürün Genel Özellikleri

En Çok Satılan Ürünler

Markalar