• 0,00 ₺
    0
Yaşamı Kolaylaştıran Çözümler..!

WD Purple 3 Tb. Güvenlik Kamerası Dahili Depolama Diski

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

İş için Doğru Disk


WD Purple diskler, 7/24 çalışan yüksek sıcaklığa sahip güvenlik kamerası sistemlerinin yüksek gereksinimleri için özel olarak geliştirilmiştir.


Güvenebileceğiniz Performans


Depolama teknolojileri sektöründe dünya çapındaki bir lideri sunduğu WD Purple, en çok ihtiyacınız olan anda kaliteli video oynatımı için geliştirilmiştir.


Görüş Açınızı 64'e Çıkarın


WD Purple diskler 64 adete kadar kamera desteği için optimize edilmiştir ve size güvenlik sisteminizi yükseltme ya da genişletme esnekliği sağlar.

Durumu: Stokta Yok

Fiyat:

Normal Fiyat: 1.093,18 ₺

Special Price 814,28 ₺

Detaylar

En üst düzey depolama. Dileriz ihtiyaç duymazsınız!

7/24, her zaman açık, yüksek kalitede güvenlik gözetimi sistemleri için üretilmiştir. 180 TB/yıl'a kadar destekli iş yükü oranı ve 64 kameraya kadar destek ile WD Purple diskleri güvenlik gözetimi sistemleri için optimize edilmiştir.

İş için Doğru Disk

WD Purple diskler, 7/24 çalışan yüksek sıcaklığa sahip güvenlik kamerası sistemlerinin yüksek gereksinimleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Güvenebileceğiniz Performans

Depolama teknolojileri sektöründe dünya çapındaki bir lideri sunduğu WD Purple, en çok ihtiyacınız olan anda kaliteli video oynatımı için geliştirilmiştir.

Görüş Açınızı 64'e Çıkarın

WD Purple diskler 64 adete kadar kamera desteği için optimize edilmiştir ve size güvenlik sisteminizi yükseltme ya da genişletme esnekliği sağlar.

WD Purple Güvenlik Kamerası Sabit Diskleri

Güvenlik kamerası sistemim için hangi kapasiteyi önerirsiniz?

İş yükü Oranı, sabit diske aktarılan veya sabit diskten alınan kullanıcı verileri anlamına gelir. Yıllık olarak hesaplanan iş gücü oranı = transfer edilen TB ✕ (8760 / kaydedilen açık saat). İş yükü Oranı, donanım ve yazılım bileşenleriniz ile yapılandırmalarına bağlı olarak değişir.

GÜVENLİK KAMERASI: İŞ İÇİN DOĞRU DİSKİ ALIN

WD Purple diskler güvenlik kameraları için özel olarak geliştirilmiştir; dolayısıyla bir DVR ortamının içerisindeki yüksek ısı dalgalanmalarına ve ekipman titreşimlerine karşı dayanıklıdırlar.

Ortalama bir masaüstü diski, yüksek çözünürlük güvenlik kamerası sisteminin zorlayıcı, 7/24 çalışan ortamı için değil, kısa aralıklarla çalışmak üzere üretilmiştir. Diskte yaşanacak bir sorun, birden fazla kullanıcının, güvenlik arşivinizin ve hatta tüm sistemin etkileneceği bir arızayla sonuçlanabilir.

WD Purple disk ile geniş yelpazede güvenlik sistemleri ile uyumluluğu test edilmiş, güvenilir ve güvenlik kamerası sınıfı bir depolama elde edersiniz.

AllFrame 4K ile görüntünüze güvenin™

Güvenlik kayıtlarınızın geri alınması gerektiğinde, eksik karelerin ve video kayıt kaybı olması ciddi bir sorun olabilir. Tüm WD Purple™ diskler, kare kaybını azaltmaya yardımcı olmak için ATA aktarımını geliştiren, genel video oynatımını iyileştiren ve NVR içerisinde desteklenen disk yuvası sayısını artıran AllFrame 4K™ teknolojisine sahiptir.

Özellikler:

    Güvenlik kamerası sistemleri için özel olarak geliştirilmiştir.
    Masaüstü sabit disklerimizin3 iş yükü derecelendirmesinin üç katı.
    Güvenlik kamerası çalışmalarında yaygın olan yazma yoğunluğu, düşük bit hızı ve yüksek aktarım sayısına sahip uygulamalar için ayarlanmıştır.
    Güvenlik kamerası performansını en üst seviyeye çıkarmak için yazma işlemleri önceliklendirilmiştir.
    TLER ve ATA veri akış desteği.
    Sekiz adete kadar yuva desteği.*

İş Yükü Oranı, sabit diske aktarılan veya sabit diskten alınan kullanıcı verileri miktarı olarak tanımlanmaktadır. İş Yükü Oranı yıllık olarak hesaplanmaktadır (transfer edilen TB X(8760/kaydedilen açık saatler)). İş yükü Oranı, donanım ve yazılım bileşenleriniz ile yapılandırmalarına bağlı olarak değişir.

*4 TB ve daha fazla kapasiteler için.

Güvenlik Kamerası Depolama Kapasitesi Tahmin Edici

Kamera Sayısı
Depolama için Gün Sayısı
Video Formatı
MJPEG H.264 H.265

Bu değerler ne anlama geliyor?

Çözünürlük Saniye Başına Kare Sayısı (FPS)


Toplam Depolama Kapasitesi (TB)*

* Bu Güvenlik Kamerası Depolama Kapasitesi Tahmin Edici aracı yalnızca açıklamaya yöneliktir. Toplam Depolama Kapasitesi, araçta seçilen parametrelere, sadece MJPEG, H.264 ve H.265 video formatları için WD tarafından belirlenen tipik sıkıştırma oranları ve 4K çözünürlük için 30 bit ve diğer çözünürlükler için 16 bit temelli renk derinliği temel alınarak hesaplanır. Depolama kapasitesi, bağlı kamera sayısına, gerekli depolama gün sayısına, video biçimine, sıkıştırma oranına, kamera çözünürlüğüne, saniyedeki kare sayısına, renk derinliğine, sistem yeteneklerine, bileşenlere, donanıma, yapılandırmalara, ayarlara, yazılımlara ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu araca ve üretmiş olduğu sonuçlara güvenmek üçüncü tarafın kendi sorumluluğundadır. Depolama kapasitesi olarak kullanıldığında, bir gigabayt (GB) = bir milyar bayt ve bir terabayt (TB) = bir trilyon bayta eşittir. Depolama aygıtlarındaki erişilebilen toplam kapasite, işletim ortamına göre değişiklik gösterir.

SORUNSUZ ENTEGRASYON

Geniş bir yelpazede desteklediği endüstri lideri muhafazalar ve yonga setleri ile NVR'niz için en uygun yapılandırmayı ve uyumluluğu bulabilirsiniz.

AZ AMA ÖZ

Yüksek sıcaklığın bulunduğu, her zaman çalışan güvenlik sistemi ortamlarında düşük güç tüketimi bir gerekliliktir. IntelliSeek teknolojisi, ortamdaki gürültü ve titreşimlerin verdiği zararı azaltmaya yardımcı olur.

GÜVENLİK GÖZETİMİ KULLANIMI İÇİN TASARLANMIŞTIR

WD Purple disk, DVR ve NVR güvenlik sistemleri için tasarlanmıştır ve önde gelen çok sayıda güvenlik gözetimi ve üreticiyle uyumludur. Sisteminizin için en uygun depolamayı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Masaüstü disk ile WD Purple disk arasındaki fark nedir?

WD Purple disk, 7/24 çalışan DVR ve NVR güvenlik gözetimi çözümleri için özel olarak tasarlanmıştır ve sistem oynatma ve performans için AllFrame 4K™ teknolojisi ile optimize edilmiştir.

WD Purple diskleri, video güvenlik kamerası sistemlerinin daha yüksek talepleriyle daha fazla başa çıkarak masaüstü disklerden üç kat daha fazla iş yükü oranını destekler.

Güvenlik kamerası sistemim için hangi kapasiteyi önerirsiniz?

Yüksek kapasiteli WD Purple diskler daha fazla görüntü, daha fazla yüksek çözünürlüklü video ve daha fazla yüksek kaliteli kare sayısı depolamanızı sağlar. WD, DVR veya NVR güvenlik kamerası çözümünüz için 4 TB veya üzeri kapasite önerir.

WD Purple diski hangi tip sistemlerle uyumludur?

WD Purple disk, DVR ve NVR güvenlik sistemleri için tasarlanmıştır ve önde gelen çok sayıda güvenlik kamerası ve üreticiyle uyumludur. Sisteminizin için en uygun depolamayı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Kolay yedekleme ve yükseltme

Ücretsiz olarak indirilebilen Acronis True Image WD Edition yazılımı, diskleri klonlayabilir ve işletim sisteminizi, uygulamaları, ayarları ve tüm verilerinizi yedekleyebilir.

GÖZÜNÜZE GÜVENİN

Tüm WD Purple diskler, kare kaybını azaltmak için ATA aktarımını geliştiren, genel video oynatımını iyileştiren ve çok daha fazlasını sağlayan AllFrame 4K™ teknolojisine sahiptir.

Detay Bilgi

Stok No WD30PURZ
Western Digital Disk Tipi WD Purple
Kullanım Şekli Dahili Depolama
Çözümler Güvenlik Kamerası
Kapasite 3 Tb.
Arayüzler SATA 6 Gb/sn
Form Faktör 3.5 inç
Disk Hızı 5400 rpm
Önbellek 64 Mb.
Stok Durum Yok

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

WD Purple, 64 adete kadar HD kamera kullanılan, kişisel, ev ofisi veya küçük işletme güvenlik gözetimi depolama sistemleri için üretildi.

Arayüz
SATA 6 Gb/sn

Form Faktörü
3,5 inç

RPM Sınıfı
5400

PDF Dosyası :

Ürüne Genel Bakış

En Çok Satılan Ürünler

Markalar