• 0,00 ₺
    0
Yaşamı Kolaylaştıran Çözümler..!

WD My Cloud Pro PR2100 12 Tb. Ağa Bağlı Depolama

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Ekip çalışmasının kalbi


My Cloud Pro Serisi, neredeyse her şeyi depolamaya yetecek alanı sayesinde kreatif ekibinize internet bağlantısı olan her yerden prodüksiyon dosyalarını düzenlemek, kaydetmek ve paylaşmak için ağ depolaması sunar. Mac ve PC ile uyumlu olması işletim sisteminden bağımsız olarak içeriğinizi koruyabileceğiniz anlamına gelir. Tüm fotoğraflar, videolar ve dosyalar tek bir yerde organize edildiği için ekibiniz kreatif iş akışını kolaylaştıracak bütün imkanlara sahip olur.

Durumu: Stokta Yok

Fiyat:

Normal Fiyat: 10.262,20 ₺

Special Price 7.644,28 ₺

Detaylar

Ekip çalışmasının kalbi

My Cloud Pro Serisi, neredeyse her şeyi depolamaya yetecek alanı sayesinde kreatif ekibinize internet bağlantısı olan her yerden prodüksiyon dosyalarını düzenlemek, kaydetmek ve paylaşmak için ağ depolaması sunar. Mac ve PC ile uyumlu olması işletim sisteminden bağımsız olarak içeriğinizi koruyabileceğiniz anlamına gelir. Tüm fotoğraflar, videolar ve dosyalar tek bir yerde organize edildiği için ekibiniz kreatif iş akışını kolaylaştıracak bütün imkanlara sahip olur.

Mac ve PC için yedekleme

WD SmartWare Pro ile PC'den otomatik olarak içerik kaydedin veya Apple Time Machine üzerinden bir Mac'i kolayca yedekleyin.

Her Yerden Erişim

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden MyCloud.com ve My Cloud mobil uygulamasını kullanarak müşterileriniz ve çalışma arkadaşlarınız ile HD medya erişimi sağlayın, düzenleyin ve paylaşın.

Her Şeyi Aktarın

Yerleşik donanım kod çevrimi medyanızı aktarım için doğru format ve kalitede hazırlar; böylece NAS cihazınızda yüklü Plex Medya Sunucusu sayesinde internet bağlantısı üzerinden istediğiniz cihaza şık bir biçimde aktarım yapabilirsiniz.


My Cloud Pro Series PR4100 | Ekip çalışmasının kalbi

Her Şeyi Organize Edecek Depolama

Yüksek kapasiteli ağ depolama sayesinde tüm çekimlerinizi tek bir yerde organize edecek alanınız olur. Dört çekirdekli Intel Pentium N3710 işlemci ve 4 GB RAM sayesinde HD video yayını yapabilir veya birden fazla kullanıcı ile içerik paylaşabilirsiniz. My Cloud Pro Serisi ile prodüksiyon dosyalarınızı, .RAW fotoğraflarınızı veya son düzenlemelerinizi tek bir yerde ve erişime hazır halde saklayın.

Tek dokunuşla kopyalama

My Cloud Pro Serisi entegre kopyalama düğmesi sayesinde her şeyi tek bir harekette yedekler ve korur. My Cloud Pro Serisi aynı zamanda exFAT uyumludur; böylece bir kamera ya da My Passport Wireless Pro gibi harici bir sabit disk bağlayıp çekimden döner dönmez tüm dosyaları otomatik olarak yükleyebilirsiniz.

Size uygun veri koruması

Sahip olduğu birden fazla RAID seçeneği, dijital kitaplığınızı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde korumanıza yardımcı olurken parola koruması ve 256 bit AES hacim şifreleme de dosyalarınızın meraklı gözlere karşı korunmasını sağlar. My Cloud Pro Serisi, güç kaynağı arızası durumuna karşı taşıdığı iki güç bağlantı noktası ile verilerinizin güvende kalmasına yardımcı olur.

Plex ile merkezileştirin, şık bir şekilde organize edin ve aktarın

Yerleşik donanım kod çevrimi ve indirilebilir Plex Medya Sunucusu ile ekibiniz, internet bağlantısına sahip oldukları her yerden sorunsuz bir şekilde HD medya aktarımı gerçekleştirebilir. Donanım kod çevrimi medyanızı aktarım için doğru format ve kalitede hazırlar; böylece NAS cihazınızda yüklü Plex uygulaması sayesinde istediğiniz cihaza şık bir biçimde aktarım yapabilirsiniz.

Kurulumu Basit, Kullanımı Kolay

My Cloud Pro Serisi kolayca ağınız üzerinde bulunur ve web üzerinden yüklenebilir; bu da kurulum sürecini basit ve sezgisel yapar. Aletsiz ve tepsisiz disk yuvaları sayesinde dakikalar içinde kolayca sabit disk ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

My Cloud OS

WD'nin My Cloud OS işletim sistemi ile medyanız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayacak araçlara ve uygulamalara ulaşın. Plex ile bir medya sunucusu oluşturun. WD Sync ile tüm bilgisayarlarınızdaki içerikleri senkronize edin. Ağ depolama alanınızı Dropbox, OneDrive veya Google Drive gibi desteklenen bir bulut hizmeti üzerine yedekleyin.

Adobe Creative Cloud Bağlı

Adobe Creative Cloud, bir fikri baş yapıta dönüştürmenizi sağlayacak araçlara sahiptir ve My Cloud mobil uygulaması sayesinde internet bağlantınızın olduğu her yerden dosyalarınızı düzenlemek ve kaydetmek için medyanızı My Cloud Pro Serisinden hızlıca alıp Creative Cloud'a aktarabilirsiniz.

Çoklu Yedekleme Seçenekleri

Farklı bir konumda bulunan başka bir uzak My Cloud ağ bağlı depolama cihazı veya entegre bulut yedekleme çözümü kullanarak verilerinizin her zaman korunmasına yardımcı olun. My Cloud Pro Serisi aynı zamanda merkezi yönetimli yedekleme, boş bilgisayar yedeği veya temel dosya yedekleme olarak LAN/WAN yedekleme seçenekleri sunar.

Felaket Kurtarma Yedeği

Farklı bir yerde bulunan başka bir uzak My Cloud cihazına yedekleme yaparak tüm kritik verilerinizin her zaman korunmasını ve bir NAS arızalandığında ya da bir felaket sonucu yok olduğunda yine de erişilebilir olmasını sağlar. Ofisinizdeki My Cloud NAS'ınızı evinizdeki başka bir My Cloud NAS veya entegre bulut yedekleme çözümü ile yedekleyin. Tüm önemli verilerinizi korumanın güvenli ve ekonomik yolu.

Boş Bilgisayar Yedekleme

PC için Acronis True Image tüm sisteminizi kaydeder - tüm uygulamalarınız, dosyalarınız, kullanıcı hesaplarınız, bütün yapılandırmalar ve hatta sıkıştırılmış bir dosya içerisinde işletim sisteminiz. Universal kurtarma ile modeli fark etmeksizin herhangi bir PC'den başka bir PC'ye sisteminizi taşıyabilirsiniz.

Detay Bilgi

Stok No WDBBCL0120JBK-EESN
Western Digital Disk Tipi WD My Cloud
Kullanım Şekli Ağa Bağlı Depolama
Çözümler RAID Depolama, NAS Depolama
Kapasite 12 Tb.
Arayüzler Gigabit Ethernet
Renk Siyah
Form Faktör 3.5 inç
Paket İçeriği
  • My Cloud Pro Series Cihazı
  • Ethernet Kablosu
  • Güç Kaynağı ve Kablosu
  • Hızlı Kurulum Kılavuzu
Stok Durum Yok

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

Windows® 10, Windows 8 veya Windows 7, Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks veya Mountain Lion İşletim Sistemleri ile uyumludur. Aktarım için DLNA®/UPnP® veya Plex etkin cihazlar ile internet bağlantısı olan bir Yönlendirici gerektirir.

My Cloud Pro Series PR4100 | Teknik Özellikler


Arayüz

Gigabit Ethernet x2

 
İşletim Sistemi

Windows/Mac

PDF Dosyası :

Ürüne Genel Bakış

Kullanım Kılavuzu

Web Sayfası :

Web Sitesi

En Çok Satılan Ürünler

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Markalar