• 0,00 ₺
    0
Yaşamı Kolaylaştıran Çözümler..!

WD My Cloud Ex2 Ultra 16 TB Ağa Bağlı Depolama

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Her Yerden Dosya Kaydetmek, Aktarmak ve Paylaşmak için Yüksek Performanslı Depolama


Bu yüksek performanslı Ağ Bağlı Depolama (NAS) cihazında medyanızı tek bir yerde saklayın ve İnterneti olan her yerden güvenle erişin ve akışını sağlayın.

Durumu: Stokta Yok

Fiyat:

Normal Fiyat: 8.499,82 ₺

Special Price 6.331,49 ₺

Detaylar

Her Yerden Dosya Kaydetmek, Aktarmak ve Paylaşmak için Yüksek Performanslı Depolama

Bu yüksek performanslı Ağ Bağlı Depolama (NAS) cihazında medyanızı tek bir yerde saklayın ve İnterneti olan her yerden güvenle erişin ve akışını sağlayın.

Merkezileştirilmiş Ağ Depolama

Tüm medya koleksiyonunuzu, fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı tek bir merkezi ağ konumunda organize edin.

Her Yerden Erişilebilir

My Cloud mobil uygulaması veya MyCloud.com web erişimi sayesinde İnternet bağlantınızın olduğu her yerden içeriğinizi kaydedin, erişin ve aktarın.

Güçlü Veri Koruması

Tüm değerli medyanızı, fotoğraflarınızı ve önemli dosyalarınızı korumanıza yardımcı olması için birden fazla RAID ve yedekleme seçenekleri.

My Cloud EX2 Ultra | My Cloud OS 3 ile Çalışır

WD'nin My Cloud OS 3 sistemi çeşitli araç ve uygulamalarla gelir, böylece medyanız üzerinde eksiksiz bir kontrol sahibi olursunuz.  En sevdiğiniz içeriği paylaşmak için özel bir klasör oluşturun. Verilerinizi tüm bilgisayarlarınız arasında otomatik olarak senkronize edin ve bu sayede içeriğinizin her zaman güncel olduğundan emin olun. NAS cihazınız ile Dropbox, OneDrive veya Google Drive gibi uyumlu bulut hizmetleri arasında içeriğinizi kolayca aktarın.

Kusursuz aktarım için tasarlanmıştır

Güçlü Marvell ARMADA 385 1,3 GHz çift çekirdekli işlemci ile yüksek performanslı aktarım için ultra transfer hızlarına sahip olacaksınız. Ayrıca kolaylıkla birden fazla görev üzerinde çalışabilmeniz için 1 GB DDR3 bellek olacak.

Sadeleştirilmiş dosya ve klasör paylaşımı

Herkese açık veya özel bağlantılar kullanarak paylaşım şeklinizi kolayca özelleştirin. Herkese açık bir bağlantı ile içeriğinizi paylaştığınızda herkes görebilir. Özel bir bağlantı kullandığınızda ise bir kullanıcıya sınırlı ya da tam erişim izni verebilir ve herkesle güvenli şekilde çalışabilirsiniz.

Plex ile merkezileştirin, şık bir şekilde organize edin ve aktarın

Plex Media Server tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müzik dosyalarınızı şık bir şekilde organize eder ve PC'nize, mobil cihaza, oyun konsoluna veya sertifikalı başka bir medya oynatıcıya aktarılmak için hazırlar. Film özetleri, posterler, albüm kapaklarıyla medyanızı zenginleştirin ve ister evinizden, isterseniz de hareket halindeyken tadını çıkarın.

İçeriğinizi Senkronize Edin

WD Sync sayesinde medya ve dosyalarınızı tüm bilgisayarlarınız ile My Cloud cihazınız arasında otomatik olarak senkronize edebileceksiniz; böylece içeriğinizin tüm cihazlarınızda güncel ve erişilebilir olduğundan emin olacaksınız.

Tüm Bilgisayarlarınız için Otomatik Yedekleme

WD SmartWare Pro yedekleme yazılımı ile ağınızdaki tüm PC'lerde bulunan içeriklerinizin ne zaman ve nereye kaydedileceğini değiştirebilirsiniz; Mac kullanıcıları ise kişiselleştirilmiş yedekleme için Apple Time Machine'e tam erişim sahibi olur. Hatta verilerinizi otomatik olarak ayrı bir My Cloud NAS cihazına veya desteklenen bir bulut hizmetine yedekleyebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Uygulama Desteği

My Cloud EX2 Ultra, kişiselleştirilmiş bir deneyim için popüler uygulamaların tamamını destekler. Plex, Dropbox, Wordpress ve daha pek çok uygulamayı kullanarak NAS'ınızı özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Ultra güvenilir WD Red NAS Disklere sahiptir

My Cloud EX2 Ultra, WD Red sabit sürücüler ile önceden yapılandırılmış olarak gelir ve bu sürücüler, 7x24 çalışan ortamlarda yüksek performans sunmak üzere üretilmiştir. My Cloud EX2 Ultra ayrıca disksiz bir versiyona da sahiptir; böylece uyumlu sabit disklerle kendi özel NAS'ınızı oluşturabilirsiniz.

Birim şifreleme

256 AES birim şifreleme sayesinde tüm dosyalarınızı güvenle bütün ağınızda saklayabilme olanağı tanır. İste PC, ister Mac kullanın; içeriğiniz koruma altındadır.

Çoklu RAID seçenekleri

My Cloud EX2 Ultra'nın RAID ayarları sayesinde sizin için en iyi olan yapılandırma ile sisteminizi özelleştirebilirsiniz. Gelişmiş performans için RAID 0, yansıtmalı veri koruması için RAID 1 veya RAID olmayan yapılandırmalar için JBOD/genişleme yapısı bulunmaktadır.

Detay Bilgi

Stok No WDBVBZ0160JCH-EESN
Western Digital Disk Tipi WD My Cloud
Kullanım Şekli Ağa Bağlı Depolama
Çözümler RAID Depolama, NAS Depolama
Kapasite 16 Tb.
Arayüzler Gigabit Ethernet
Renk Siyah
Form Faktör 3.5 inç
Paket İçeriği
  • My Cloud EX2 Ultra Cihazı
  • Ethernet kablosu
  • Güç kaynağı
  • Hızlı kurulum kılavuzu
Stok Durum Yok

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

 

PDF Dosyası :

Ürüne Genel Bakış

Kullanıcı El Kitabı

En Çok Satılan Ürünler

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Markalar