ProData Kurumsal - Web Tasarım - Yazılım Geliştirme - Bilişim Danışmanlık

ProData Kurumsal - Web Tasarım - Yazılım Geliştirme - Bilişim Danışmanlık

ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. Logo ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. Hakkında

Firmamız 28.04.1997 tarihinde kurulmuş olup, müşterilerimizin bilişim ihtiyaçlarına hizmetler sunmaktayız.

Firmamıza ait Linux ve Windows serverlarımız üzerinden alan adı kayıdı (domain registration) ve alan adı barındırma (web hosting) hizmetlerini sürdürmekteyiz. Firmamıza ait web ve mail sunucuların da alan adı barındırma ve mail hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin uygulama sunucularını, web ve mail sunucularını ve firewall (güvenlik duvarı) yönetimlerini sürdürmekteyiz. Ağ güvenliği, donanım ve yazılım ürünlerinin çözüm ortağıdır. Geniş ağ yapısında projeler ürettiğimiz için ağ ve sunucu kurulum yapılandırmalarınızı yapabiliriz. Bilgisayar bileşenlerini ve çevre birimlerini ihtiyaçlarınıza göre karşılarız.

Web site tasarım ve web uygulamaları geliştirerek çözümler sunarız. Web tasarım yazılım dillerine hakim olduğu için birden fazla yazılım dilinde web sitesi tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı yapabiliriz. Web sitelerinizi analiz ederek arama motorlarına uyumlu gelişmesini sağlarız. İnternet reklamları ile markanızın değerini yükseltebiliriz.

Sektörünüze özel yazılımlar ve otomasyon uygulamaları geliştiririz. Üretimde kullanılan cihazların haberleşme protokollerine ve servislerine uygun yazılımlar geliştirebiliriz.

Aldığımız eğitimler sonucunda Bilgi Güvenliği ve KVKK konularında destek sağlarız. Sunucularınızın, güvenlik duvarlarınızın ve işyerindeki bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlarız.

Bilişim Teknolojilerinde T-Shaped Marketer modeli ile sürekli iyileştirme sağlarız.

Detayları Gör

ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. Logo ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. İletişim

E-Ticaret web site tasarım, internet reklamları ve yazılım geliştirme firmasıdır. Firmanıza bilişim konularında destek vermektedir.

Adres:
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59
Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4

Nilüfer Bursa 16110 Türkiye

Telefon: 0224 443 55 45

E-Mail : info@kampanyali.web.tr

Sorumlu Müdür: Hamit MESTAN

Yer Sağlayıcı Faaliyet Belge No : YS-(1986)

Alan Adı Barındırma - ProData Kurumsal - Web Tasarım - Yazılım Geliştirme - Bilişim Danışmanlık
Detayları Gör

ProData ®  tescilli markadır.
Telif Hakkı © 2021 ProData Bilgisayar Yazılım Donanım ve Elektronik Ltd.Şti. . Tüm Hakları Saklıdır.
Beşevler Mh. Ahıska Cd. No:59 Barutçuoğlu İşh. K:2 D:4 Bursa Nilüfer 16110 Türkiye Tel:02244435545